0903 703 097
Po - Pia: 07:00 - 19:00

Poď S NAMI PRACOVAŤ

na zlepšení dostupnosti kvalitných potravín

Pekný deň, oznamujeme do sveta, že pozývame k nám všetky ženy a všetkých mužov, ktorí chcú žiť viac v súlade so svojimi telami a s prírodou. Sme malá firma zo Senca a hľadáme a predávame kvalitné potraviny od malých pestovateľov, chovateľov a výrobcov.

Náš nábor má viacero fáz, lebo nestíhame zaúčať viac ľudí naraz:

  1. Ako prvého chceme prijať slušného a silného chlapa (alebo naozaj silnú ženu),  ktorý vie dobre šoférovať, bez problémov zdvihne 25 kg vrece zemiakov, rád pracuje s rukami, v teréne, nebaví ho dlhšie sedieť za počítačom, rozdáva milé úsmevy a s ľahkosťou komunikuje s ľuďmi vo svojom okolí.
  2. V ďalších fázach budeme do tímu hľadať všeobecne ľudí, ktorí sa tešia, keď môžu pracovať s potravinami a s ľuďmi, ktorí ich vyrábajú. Ľudí, ktorí rozmýšľajú nad tým, odkiaľ a ako prišli potraviny na ich stôl. Ľudí, ktorým záleží na tom, čo jedia. Príp. ľudí, ktorí o tejto oblasti už veľa vedia a chcú svoje vedomosti posunúť ďalej. Tak aj keby ste sa nenašli v prvých dvoch kategóriach, určite sa nám ozvite, budete prví, komu sa ozveme v ďalších fázach.

Nemáme presne stanovené "pracovné pozície", ako sa tomu hovorí v dnešných korporáciách. Radi aktivity rotujeme, robíme si, na čo máme práve chuť a čo treba spraviť. Samozrejme, ak bude medzi niekoho aktivity patriť rozvoz či zvoz objednávok, musí mať nejakú minimálnu postavu/silu, príp. keď komunikujete so zákazníkmi, musíte sa vedieť jasne vyjadrovať a byť trpezliví. Avšak, náš najväčší cieľ je nájsť ľudí, ktorých zaujímajú potraviny, zdravie a príroda a chcú s nami robiť veci... inak.

Detaily k práci:

  • práca je v Senci, pri autobusovej stanici na adrese Robotnícka 3A
  • vieme vyplniť plný pracovný čas, no môžeme sa dohodnúť aj na kratšom pracovnom čase (alebo aj dlhšom)
  • živnosť, s.r.o., dohoda či trvalý pracovný pomer, všetko prichádza do úvahy
  • základnú odmenu napr. pri práci na živnosť máme stanovenú na 5€/h, ale vždy záleží na predošlých skúsenostiach a šikovnosti človeka - takým, ktorí nás budú posúvať ďalej a budú zlepšovať spoločnosť, radi dáme aj oveľa viac

Ak ste sa v tejto práci našli, volajte nám na 0904 700 097 píšte na nám SMSky, maily na pracicka@matismatis.sk, správy na facebook - dohodneme stretnutie. Tešíme sa na vás. :)

Michaela Matisová, Debničky matis&matis