0903 703 097
Po - Pia: 07:00 - 19:00

O NÁS

debnicky
 

NÁŠ PRÍBEH

Matis & Matis začali svoj príbeh v apríli 2013 v mestečku Senec, kedy sa Michaela Matisová a jej syn Michael Matis rozhodli vytvoriť firmu, ktorá spojí mestá s vidiekom. Odvtedy sme už sprostredkovali predaj množstva domácich potravín medzi malými hospodármi z dedín a našimi milými zákazníkmi.

1. SME PARTNERMI POCTIVÝCH HOSPODÁROV

Postarší pán z vidieka, ktorý pestuje v záhrade za svojim domom mrkvu rovnako ako ju pestovali jeho rodičia, je vzorový typ hospodára pre Matis & Matis. Takýto človek si časť svojej úrody odloží pre vlastnú potrebu a zvyšok posunie našim zákazníkom. Sme radi, že presne takí ľudia vám dodávajú svoju s láskou vypestovanú zeleninu a ovocie. Naši záhradkári sú základ našej firmy.

2. PRI KAŽDOM ROZHODNUTÍ MYSLÍME NA PRÍRODU

Cítime zodpovednosť za priestor, v ktorom podnikáme a to nielen tým, že všetky naše produkty pochádzajú z ekologických hospodárstiev. Objednávky rozvážame v autách, ktoré sme vyberali aj na základe nízkej spotreby paliva (a keď budú na trhu elektrické nákladné autá za rozumnú cenu, verte, že ich budeme mať medzi prvými). V prevádzke recyklujeme a na tlač využívame recyklovaný papier. Na balenie produktov používame minimum obalov; s prihliadnutím na zachovanie hygienických noriem počas prevozu. Biologický odpad slúži ako krmivo pre domáce zvieratá alebo je súčasťou kompostu.

3. MÁME SKVELÝ TÍM

Naozaj si myslíme, že máme skvelých zamestnancov. Nielen kvôli ich schopnostiam, ale najmä kvôli tomu, že vedia, aké je dôležité, aby ľudia mali možnosť jesť zdravo a kvalitne a aby sme pri tom nenakladali prírode. Dobré pracovné a platobné podmienky možno nájsť na mnohých miestach. Ale kto z vás si môže nenápadne v práci uchmatnúť čerstvú marhuľu, schovať sa do kúta a s úsmevom sa do nej zahryznúť? Ale niee, nemusia chodiť do kútov, majú to dovolené. 

4. VŠETKO PRETO, ABY BOLI NAŠI ZÁKAZNÍCI SPOKOJNÍ

Spríjemňujeme život našim zákazníkom a šetríme ich čas. Skoro ráno vstávame, aby sme priviezli čerstvé produkty do našej prevádzky, kde nemilosrdne vylúčime všetko, čo nespĺňa naše prísne kvalitatívne normy. V žiari slnka alebo neónových lámp odhalíme každú chybičku, ktorá by mohla narušiť vašu radosť z chutného jedla. Kedykoľvek nám môžete písať alebo volať, načúvame vašim radám, tešíme sa z vašej radosti a bez zbytočného otáľania riešime akékoľvek problémy, ktoré sa objavia na scéne.  Pred žiadnym nezavrieme oči. Spoločne budujeme komunitu, ktorá podporuje miestnych hospodárov a domácich pestovateľov. Budeme radi, ak vám naše potraviny vnesú do života dobrú energiu a vyčaria vám úsmev na tvári.

Michaela Matisová a Michael Matis