0903 703 097
Po - Pia: 07:00 - 19:00

Doprava, platba, ZÁRUKA

A REKLAMÁCIE, obaly

Hlavným mestom nášho impéria je prímorské mestečko SENEC. Odtiaľ 6x v týždni vyrážame na všetky svetové strany, aby sme rozviezli objednávky do vašich príbytkov v Senci, Bratislave, Malackách, Stupave, Modre, Pezinku, Trnave, Šamoríne, Nitre, Hlohovci, Žiline a všelikde inde.

DELENIE CENY ZA DOPRAVU (1,00 € / ZADARMO)

V prípade, že nájdete na Vašej ulici ďalšieho zákazníka a môžeme vám Vaše objednávky doručiť naraz, podelíte sa o dvojeurovú dopravu, pol na pol. Ak budete traja, dopravu máte všetci zadarmo.

Osobný rozvoz (2,00 €)

Objednávky rozvážame po celom Bratislavskom a Trnavskom kraji od pondelka do soboty. Aj deň, aj konkrétny čas dodania si so zákazníkmi pred každou objednávkou dohadujeme telefonicky, príp. e-mailom, prihliadajúc na preferencie zákazníka. V prípade, že dopredu viete, kedy by vám najviac vyhovovalo prevziať objednávku, napíšte nám to, prosíme, do poznámky k objednávke.

Približné ROZLOŽENIE OSOBNÝCH ROZVOZOV PODĽA DNÍ, SPRAVIDLA TAKTO..

Pondelok predpoludním: Senec, Bratislava, Kittsee, Hainburg

Utorok poludnie/popoludnie: Senec, Bernolákovo, Ivanka pri Dunaji, Zálesie, Malinovo, Hviezdoslavov, Bratislava

Streda: Senec, Bratislava-Nové mesto, Rača, Svätý Jur, Pezinok, Čierna Voda, Chorvátsky Grob, Slovenský Grob

Štvrtok: Senec, Bratislava, Malacky a Záhorie, Devínska Nová Ves, Devín, Dúbravka, Petržalka, Rusovce, Jarovce, Dolné Hony, Podunajské Biskupice

Piatok: Senec, Svätý Jur, Pezinok, Modra, Trnava, Galanta, Šaľa, Sereď, Nitra

Sobota: špeciálne priania našich zákazníkov

ODBERNÉ MIESTA (ZADARMO)

Odberné miesto je spravidla obchodík alebo kaviareň, kam vozíme väčšie množstvo objednávok a vy si ich tam môžete v čase otváracích hodín prevziať. 

ČOKOLÁDOVŇA MLSNÁ EMMA (PEZINOK)
M.R. Štefánika 2, piatky od 15:30 do 20:00

PREVÁDZKA MATIS&MATIS (SENEC)
Robotnícka 3A, pondelok-piatok od 09:00 do 18:00

KVETINÁRSTVO REZIDENCIA (BA, ZÁHORSKÁ BYSTRICA)
Bratislavská 53/B, štvrtky od 16:45 do 19:00

BIOPARK - POTRAVINY PRE ZDRAVIE (MODRA)
Štúrova 107, piatky od 15:45 do 18:00

Keďže si na toto miesto chodí pre svoje nákupy viac ľudí a keďže spálime menej pohonných hmôt ako pri osobných rozvozoch, rozhodli sme sa tento spôsob dopravy ponúknuť zadarmo. Jediná jeho nevýhoda je, že si nemôžete objednať ani mäso, ani mliečne výrobky, pretože nevieme zaručiť ich správne skladovanie.

Platba

Zákazníci, ktorí využijú osobný rozvoz, majú možnosť platiť v hotovosti alebo kartou. K objednávkam dodaným na odberné miesta bude pribalená faktúra so splatnosťou 5 dní od dodania objednávky (platba bankovým prevodom).

ZÁRUKA A REKLAMÁCIE

Práva a povinnosti zmluvných strán ohľadom zodpovednosti za vady či nedostatky sa riadia príslušnými všeobecne záväznými predpismi (najmä ustanoveniami §612 a nasl. Občianskeho zákonníka).

Práva zo zodpovednosti za vady či nedostatky pri tovare, ktorý sa rýchlo kazí, musí kupujúci uplatniť najneskôr v deň nasledujúci po kúpe, inak tieto práva zaniknú.

Vady potravín, vrátane ovocia a zeleniny, sa vždy považujú za neodstrániteľné. Pri objednávke váženého tovaru môže vzniknúť plus-mínus 10 (slovom desať) percent rozdielu medzi objednaným a dodaným množstvom, pričom túto odchýlku nie je možné považovať za vadu či nedostatok. 

Kupujúci je povinný uskladňovať zakúpený tovar podľa inštrukcií výrobcu daného tovaru alebo spôsobom obvyklým a primeraným pre daný druh tovaru. Reklamácia nebude uznaná, ak kupujúci preukázateľne nedodržal inštrukcie výrobcu alebo závada bola zapríčinená zlou manipuláciou a/alebo skladovaním tovaru kupujúcim.

OBALY

Recyklujeme všetko, čo sa len dá. A robíme to radi. Lebo nám záleží na tom, akú ekologickú stopu zanechávame. Takže vaše objednávky dostávate v kartónových boxoch, za každý vždy zaplatíte zálohu 1 € a za každý jeden, ktorý nám vrátite, vám vrátime 1 €. Nech budú boxy v akomkoľvek stave, aj keď už obaly doslúžili a nebudeme ich viac používať. My ich odovzdáme do separovaného zberu odpadu a niečo potrebné z nich zase vyrobia.