0903 703 097
Po - Pia: 07:00 - 19:00

Kečup, horčica, majonéza

Paradajkové pyré

100% paradajkové pyré je výborné nie len na priamu konzumáciu, ale aj ako prísada do jedál. Je sterilizované a vyrába sa bez pridania umelých sladidiel, farbív a konzervačných látok, preto je cítiť v každom dúšku chuť čerstvo odtrhnutých paradajok, ktoré iste pridá aj na kvalite Vašich jedál.

--------------------------------------------------------------

Pôvod: Slovensko

Dodávateľ: Matis&Matis

paradajkove pyre z práve odtrhnutých paradajok
500 ml / 6,30 €
ks
Paradajkový kečup

Kečup kľudne nechávame bez popisu, jedáva ho takmer každý. 

--------------------------------------------------------------

Pôvod: Slovensko

Dodávateľ: Matis&Matis

Pôvod BIO: Nemecko

Dodávateľ: Byodo

kecup čistučký
jemný BIO, 500 ml / 6,60 €
ks
jemný, 500 ml / 6,10 €
ks
ostrý, 500 ml / 6,10 €
ks
Horčica BIO

Táto výnimočná horčica je z Opátstva Nový dvůr, v ktorom sa mnísi rozhodli živiť najmä svojou vlastnou prácou. Začali preto chovať ovce, hospodáriť v lese a vyrábať prírodnú kozmetiku a horčicu. Na túto konkrétnu horčicu, ktorú sme sa rozhodli vám ponúknuť, si spravili bio certifikáciu a vyrábajú remeselnícky, v malom množstve a podľa originálnej trapistickej receptúry.

-----------------------------------------------

Horčičné semienka mnísi najprv namočia do octu zmiešaného s vodou pochádzajúcou z lesov obklopujúcich kláštor. Potom túto zmes rozdrvia na mlynskom kameni. A nakoniec, ovoňaná, jemne okorenená horčica niekoľko týždňov dozrieva, a získava tak svoju nezameniteľnú arómu. Neobsahuje žiadne konzervačné látky a je zložená iba z toho dôležitého: bio ocot, bio horčičné semienko, bio med, voda, bio hroznová šťava, soľ, bio korenie. Tomuto hovoríme horčica.

horcica božskáá
jemná, 210 g / 5,20 €
ks
starofrancúzska, 210 g / 5,20 €
ks
Majonéza BIO

Predstavujeme vám najlepšiu majonézu, akú sme doteraz našli. Čo sa týka pôvodu, všetky ingrediencie sú bio certifikované (okrem vody, samozrejme), s tým, že vajíčka sú z Bioland farmy v Bavorsku, kde je pravidlom, že na jednu sliepku pripadajú najmenej 4 metre štvorcové zelenej výbehovej plochy (uáu!).

-------------------------------------------------------

Zložením taktiež nezaostáva: bio slnečnicový olej, bio žĺtka, bio ocot, bio cukor, bio horčica a koncentrát z bio citróna. Čiže žiadne zbytočné ingrediencie, etický pôvod a úžasná chuť. Majonéza s veľkým M.

majoneza bááječnááá
250 ml / 5,20 €
ks