0903 703 097
Po - Pia: 07:00 - 19:00

Džemy, medy, cukor

Včelí med klasický

Máte dosť umelých náhrad medu, kde cukor rafinovane klame vaše zmysly? Ponúkame vám prírodný med, ktorý v sebe zrkadlí harmonický súzvuk včelstiev poletujúcich prevažne v oblasti Devínskej Kobyly. Majster včelár Dušan Dedinský zdedil remeslo so sladkým dnom po svojom dedkovi Gabrielovi a otcovi Eduardovi, ktorí písali históriu slovenského včelárstva. Za hrsť domácich a zahraničných ocenení, ktoré získali medy s označením Dedinský, len potvrdzujú ich vysokú kvalitu a výnimočnú chuť. Oslaďte si život prirodzenou cestou. 

--------------------------------------------------------------

Pôvod: Slovensko 
Dodávateľ: Včelárstvo Dedinský

med 900 g pohár rozkoše
medovicový / 31,50 €
ks
kvetový krémový / 17,00 €
ks
lesný / 24,00 €
ks
agátový / 18,00 €
ks
kvetový / 16,00 €
ks
lipový / 24,00 €
ks
Džemová maškrta

Delikátne džemy domácej výroby, pripravené podľa pôvodných receptúr našich starých materí. Ovocná rozprávka bez chemického znečistenia. Jediný spôsob, ako sa oslobodiť od džemového pokušenia, je podľahnúť mu.

----------------------------------------------------------------------------

Pôvod: Slovensko
Dodávateľ: rakytníkové PD Tvrdošovce, rebarborový +   ananásový + marhuľový s čokoládou + malinový a mangový VOTABO manufaktúra, gaštanové + planikové + pomarančové + figové a myrtové Dobroty Korziky

dzem pohár nostalgie
ananásovo-kokosový, 260 ml / 5,10 €
ks
malinový, 260 ml / 5,10 €
ks
broskyňový s rakytníkom, 220 ml / 4,20 €
ks
marhuľový s rakytníkom, 220 ml / 4,20 €
ks
gaštanový krém s pomarančom BIO, 360 g / 10,10 €
ks
planikový BIO, 360 g / 10,10 €
ks
planikový BIO, 110 g / 5,50 €
ks
myrtový BIO, 360 g / 10,10 €
ks
pomarančový BIO, 360 g / 10,10 €
ks
Šípkový džem

Domáci, ručne robený šípkový džem. Pani, ktorá tento džem vyrába, ručne "odchlpuje" každú šípku. Výsledkom je džem tak jemný, tak lahodný a kvalitný, že si ho môžu vychutnať aj ľudia s poruchami trávenia (napr. histamínovou intoleranciou).

-------------------------------------------------------

Pôvod: Slovensko

sipkovy dzem vyrobený s láskou
370 ml fľaška / 8,50 €
ks
Včelí med vitabomba

Novinka od nášho medára. VitaBomba je včelí med kvetový s peľom, pergou a materskou kašičkou.

Perga je kvetový peľ, ktorý podporuje rýchlu regeneráciu organizmu. Priaznivo ovplyvňuje črevnú mikroflóru a funkcie žalúdka, znižuje tlak a cholesterol v krvi. Obsahuje nukleové kyseliny, ktoré majú priaznivé účinky na spomaľovanie starnutia.

Materská kašička je známa svojim vysokým obsahom proteínov a vitamínov. Má veľmi dobrý vplyv na krvotvorbu a taktiež celkový psychický a fyzický stav.

--------------------------------------------------------------

Pôvod: Slovensko 
Dodávateľ: Včelárstvo Dedinský

sladko 250g pohár vitabomby
vitabomba / 8,00 €
ks
Včelí med ochutený

Mimoriadne hlásenie pre labužníkov: Majster včelár Dedinský utopil v mori medu rozmanité chute zo všetkých kútov sveta. Škorica, kakao, zázvor alebo vanilka obohatili med o ďalšie výživné a aromatické látky, vďaka čomu je med ešte lahodnejší a farebnejší.

--------------------------------------------------------------

Pôvod: Slovensko
Dodávateľ: Včelárstvo Dedinský

med ochuteny 250 g pohár dobrodružstva
škoricový / 7,20 €
ks
vanilkový / 7,20 €
ks
peľový / 7,20 €
ks
Medové všeličo

Peľ je najdokonalejšia potrava. Ide o peľ z kvetov, premenený včelami na potravu. Odhaduje sa, že včelí peľ obsahuje cez päťtisíc enzýmov a koenzýmov. To je samozrejme mnohokrát viac, než akákoľvek iná potrava. Najlepší peľ je nespracovaný. Zachádzajte s nim opatrne, ak trpíte alergiami. Začnite len s niekoľkými zrnkami a dávku postupne zvyšujte.

Včelí propolis je výborným prostriedkom na podporu imunitného systému, pôsobí proti rôznym mikróbom a vírusom. S obľubou sa propolis využíva pri liečbe kožných ochorení, či už akné, bradavíc ale tiež popálenín alebo rozličných zápalov na koži. Propolis urýchľuje a uľahčuje hojenie rán a popálenín. Vďaka svojim antibakteriálnym vlastnostiam aktívne chráni pred zubným kazom a inými ochoreniami ústnej dutiny. Môže sa použiť pri liečbe áft, bolesti zubov, zapálených ďasnách a boľavom hrdle.

--------------------------------------------------------------

Pôvod: Slovensko

Dodávateľ: Včelárstvo Dedinský

 

 

medove propolis a peľ
včelí peľ, sušené obnôžky, 120 g / 6,80 €
ks
propolis, surový, 20 g / 3,80 €
ks
Kokosový cukor BIO

Príbeh tohto cukru sa začal s neuveriteľnou vášňou pre cestovanie a prieskum fascinujúceho sveta medzinárodnej kuchyne Slovákom Lukim, zakladateľom Divine Spices. Neskôr Luka strávil rok cestovaním po Indonézii s cieľom nájsť najlepšie kulinárske vychytávky a nájsť farmárov, deti a komunity ktoré by mohol podporiť. Vzniklo z toho Divne  - 100% prírodné produkty z farmy dodržujúcej zásady organického farmárčenia, starostlivosť o farmárov, siroty a babičky, škola, škôlka, podpora komunity a zdravej výživy.

Nízkoglykemické sladidlo (GI 35), má veľmi vysoký obsah minerálnych látok vrátane magnézia, zinku, železa a vitamínu B1, B2, B3, B6 a taktiež vitamínu C. Najkvalitnejší kokosový cukor na svete, kedže Indonézia má 150 aktívnych sopiek, pôda je neuveriteľne úrodná. No a tento cukor pochádza z paliem, ktoré rastú 4 km od sopky.

--------------------------------------------------------------

Pôvod: Indonézia

Dodávateľ: Indonesian Dream Farms

kokosovy cukor nerafinovaný
kokosový cukor, 250 g / 6,60 €
ks
kokosový cukor vanilkový, 100 g / 4,80 €
ks
kokosový cukor škoricový, 100 g / 5,60 €
ks
kokosový cukor badyánový, 100 g / 5,60 €
ks
Surový trstinový cukor MASCOBADO BIO

Surový trstinový cukor BIO Mascobado od značky EZA je sypký, kryštáľový, nádhernej zlatohnedej farby. Má príjemnú, jemnú karamelovú chuť a medovú vôňu. Vďaka zvyškovej melase surový trstinový cukor obsahuje dôležité minerálne látky a keďže má jemné kryštáliky, hodí sa aj na pečenie.

-------------------------------------------------------

Pôvod: Filipíny 
Dodávateľ: Biogast

trstinovy jantárový
balenie 500 g / 8,20 €
ks